Kovová čelenka s extra velkým květem, více barev

Obrázek není k dispozici


<     >

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve třech barevných provedeních. Květ má průměr 150 mm a je vyroben ze saténu, květ doplňují perličky. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech. Samotná čelenka je potažena saténovou stuhou v černé barvě - platí pro všechny varianty.

Cena: 130,- Kč


Dále doporučujeme:

Kovová čelenka s velkým květem a korálky, více barev

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních. Květ má průměr 110 mm, květ doplňují korálky. Délka čelenky od ucha k uchu je 40 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech.


Kovová čelenka s háčkovanými květy, více barev

Krásná kovová čelenka s háčkovanými kvítky je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Kvítky mají dohromady velikost 50 x 100 mm. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, kvítky jsou protkány třpytivou nití.


Kovová čelenka s velkým květem, více barev

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve třech barevných provedeních. Květ má průměr 100 mm a je vyroben ze saténu. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech. Samotná čelenka je potažena saténovou stuhou v černé barvě - platí pro všechny varianty.


Proč nakoupit právě u nás...

  • Nabízíme široký výběr sáčků do vysavače pro všechny druhy vysavačů.
  • Nabízíme jak sáčky papírové tak z netkané textilie.
  • Při objednávce nad 300 Kč poskytujeme poštovné a balné zdarma.
  • Zákaznická podpora - Potřebujete poradit? Volejte 220 990 591 nebo 777 316 501!
  • Máte nějaké dotazy k produktu Kovová čelenka s extra velkým květem, více barev ? Volejte +420 220 990 591 a naši zaměstanci Vám rádi vše zodpoví.
  • Naši pracovníci jsou školení v oboru a rádi Vám budou nápomocni při výběru sáčku do Vašeho vysavače.

Aktualizace produktu Kovová čelenka s extra velkým květem, více barev provedena:
01. 02. 2021 14:47:53