Svatební čelenky

Sekce:   Home >> Svatební čelenky

Kovová čelenka s extra velkým květem, více barev

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve třech barevných provedeních. Květ má průměr 150 mm a je vyroben ze saténu, květ doplňují perličky. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech. Samotná čelenka je potažena saténovou stuhou v černé barvě - platí pro všechny varianty.


Kovová čelenka s háčkovanými květy, více barev

Krásná kovová čelenka s háčkovanými kvítky je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Kvítky mají dohromady velikost 50 x 100 mm. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, kvítky jsou protkány třpytivou nití.


Kovová čelenka s velkým květem a korálky, více barev

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních. Květ má průměr 110 mm, květ doplňují korálky. Délka čelenky od ucha k uchu je 40 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech.


Kovová čelenka s velkým květem, více barev

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve třech barevných provedeních. Květ má průměr 100 mm a je vyroben ze saténu. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech. Samotná čelenka je potažena saténovou stuhou v černé barvě - platí pro všechny varianty.
 1