Kovová čelenka s háčkovanými květy, více barev

Obrázek není k dispozici


<     >

Krásná kovová čelenka s háčkovanými kvítky je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Kvítky mají dohromady velikost 50 x 100 mm. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, kvítky jsou protkány třpytivou nití.

Cena: 144,- Kč


Dále doporučujeme:

Kovová čelenka s extra velkým květem, více barev

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve třech barevných provedeních. Květ má průměr 150 mm a je vyroben ze saténu, květ doplňují perličky. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech. Samotná čelenka je potažena saténovou stuhou v černé barvě - platí pro všechny varianty.


Kovová čelenka s velkým květem, více barev

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve třech barevných provedeních. Květ má průměr 100 mm a je vyroben ze saténu. Délka čelenky od ucha k uchu je 41 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech. Samotná čelenka je potažena saténovou stuhou v černé barvě - platí pro všechny varianty.


Kovová čelenka s velkým květem a korálky, více barev

Krásná kovová čelenka s velkým květem je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních. Květ má průměr 110 mm, květ doplňují korálky. Délka čelenky od ucha k uchu je 40 cm. Čelenka je kvalitně zpracována, dobře drží ve vlasech.


Proč nakoupit právě u nás...

  • Nabízíme jak sáčky papírové tak z netkané textilie.
  • Naší hlavním cílem je vždy spokojenost klienta, tedy ta Vaše spokojenost a radost z našich výrobků, nejen o nadcházejících vánocích.
  • Máme pro Vás nejen Kovová čelenka s háčkovanými květy, více barev, ale i ostatní značky jako AEG, Aqua Vac, Beko, Bestron, Booman, Bosch.
  • Z ostatního zboží Vám můžeme nabídnout hadice k pračkám, hadice k myčkám, dále např. pohlcovače pachu do lednic.
  • Nabízíme pytlíky do luxu Eta, Fagor, Goldstar, Hover, Karcher a ostatních.
  • Dále můžeme nabídnout odstraňovače vodního kamene, filtry do digestoří dále filtry do fritovacích hrnců.

Aktualizace produktu Kovová čelenka s háčkovanými květy, více barev provedena:
01. 02. 2021 14:45:53